Şerif Aydemir’den Tebrik ve Teşekkür

Şerif Aydemir’den Tebrik ve Teşekkür

  • ESKADER başkanı Şerif Aydemir, kendi sosyal medya hesabın ve eskader.net sayfasından SanatÂlemi yazarları ve okuyucularına tebrik ve teşekkürlerini ileten bir mektup yayınladı. İşte o satırlar:

 

ESKADER (Edebiyat Sanat ve Kültür Araştırmaları Derneği), kurulduğu 2008 yılından bu yana 674 üyesiyle birlikte edebiyat sanat ve kültüre dair çalışma alanlarının bütününde kendine yer açmayı hamdolsun başarabilmiştir.

Ayrıca ve önemli olarak, sanatalemi.net sitesi de bu bütünlük içinde ve ESKADER bünyesinde uzun süredir yayın yapan, ülkemizin her köşesinden dikkatli ve yüksek bir alaka ile takip edilen müstesna bir kuruluştur.

Sanatalemi.net sitemizin yeni yayın döneminde yazı ailemize katılan, varlıkları ve isimleriyle bizi şereflendiren değerli yazarlarımız Ahmet Özdemir, Belkıs İbrahimhakkıoğlu, Ercan Köksal, Gülcan Tezcan, Hüseyin Akın, Kudret Ayşe Yılmaz, Necdet Subaşı, Nermin Taylan, Senail Özkan, Sinan Terzi, Turgut Güler ve Uğur Canbolat’a;


ESKADER Yönetim Kurulu üyesi ve Sanatalemi Genel Yayın Yönetmeni fedakâr ve gayretli kardeşim Cengizhan Orakçı ile nöbet yerini hiç terk etmeyen genç yöneticimiz İsmail Atakan Çetiner’e;


İlgilenen bütün dostlara ve ESKADER üyelerine huzurda teşekkür etmeyi kendime borç bildim.


Şerif Aydemir 
ESKADER Başkanı