6. Sanatalemi.net Edebiyat Yarışması

6. Sanatalemi.net Edebiyat Yarışması

Bu yıl portre dalında gerçekleşecek olan Sanatalemi.net Edebiyat Yarışması’nın 6’ncısı başladı. 

25 Ekim 2016, yarışmaya son katılım tarihidir.

 

Yarışma, Sanatalemi.net’te köşe yazısı yazan ve bugün aramızda bulunmayan rahmetli Ergun Göze, Ahmed Yüksel Özemre, Abdurrahim Balcıoğlu, Altan Deliorman, Olcay Yazıcı, Hamit Can, Ümit Fehmi Sorgunlu ve Vahap Akbaş adına düzenleniyor.

Edebiyat Sanat ve Kültür Araştırmaları Derneği (ESKADER) bünyesinde yayımlanan Sanatalemi.net sitesinin, vefat etmiş 8 köşe yazarı adına düzenlenen edebiyat yarışmasının 6’ncısı bu yıl Ahmed Yüksel Özemre adına “Portre”  dalında yapılıyor.

 

YARIŞMA ŞARTLARI

Sanatalemi.net 6. Edebiyat Yarışması’na herkes katılabilir. Ancak profesyonel olan ve portre kitapları bulunan yazarlar yarışmaya iştirak edemez. Yarışmaya katılan portreciler, eserlerinin Sanatalemi.net sitesinde yayımlanmasını baştan kabul etmiş olacaktır.

 

BAŞVURU ADRESİ

Edebiyat yarışmasına iştirak etmek isteyenler, eserlerini elektronik posta ile yarisma.sanatalemi@gmail.com elektronik posta adresine gönderilecektir.

Arzu edenler ise normal mektup adresine (Edebiyat Yarışması, ESKADER, Cağaloğlu, Alemdar Mahallesi, Çatalçeşme Sokağı, İmamoğlu İşhanı, No: 4-8 Fatih-İstanbul) yazılarını ulaştırabilirler.

Seçilen çalışmalar, daha sonra Sanatalemi.net’te yayımlanacaktır. Birinci, ikinci ve üçüncü eserlerin seçileceği ve ödüllendirileceği yarışmada mansiyonlar da verilecektir.

Yarışma ile ilgili olarak ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin, 0 (212) 5112323 – 5112324 numaralı telefonları aramaları veya sanatalemi.net sitesini ziyaret etmeleri gerekiyor.

Yarışmaya son katılım tarihi: 25 Ekim 2016.

Sonuçlar 15 Kasım 2016 tarihinde açıklanacak, ödül töreni ise 5 Aralık 2016 tarihinde gerçekleşecektir.